Elmätare 3-fas upp till 65A. Klass B enligt MID. Fyrkvadrantsmätning. RS485. 3 DIN-moduler, 70 % återvunnen plast.
Elmätare 3-fas upp till 65A. Klass B enligt MID. Fyrkvadrantsmätning. RS485. 3 DIN-moduler, 70 % återvunnen plast.
Produktidentifierare
SKU: 2CMA241765R1000
EAN: 8012542636151
E-nummer: 0900465
GTIN: 8012542636151
MPN: D13 15-M 65 Modbus
ETIM Group
Specifikationer
| Djup | 65 mm |
| Bredd | 52.5 mm |
| Höjd | 97 mm |
| Pulstyp | S0 |
| Energislag | - |
| Kalibrerad | - |
| Godkännande | Instruktion för mätinstrument |
| Pulsresultat | Elektrisk |