Säkerhetsbrytare plastkapslad 3-polig 25A/11kW grå kapsling UL94-5VA för lantbruk, UV beständig, med hjälpkontakt 1NO
Säkerhetsbrytare plastkapslad 3-polig 25A/11kW grå kapsling UL94-5VA för lantbruk, UV beständig, med hjälpkontakt 1NO
Produktidentifierare
SKU: 2CMA142308R1000
EAN: 7392696423083
E-nummer: 3145284
GTIN: 7392696423083
MPN: BAS25TP
Kategorier
ETIM Group
Specifikationer
| Djup | 68 mm |
| Bredd | 138 mm |
| Höjd | 168 mm |
| Antal poler | 3 |
| Antal omkopplare | 1 |
| Apparatbyggsätt | Komplett apparat i kapsling |
| Motordrift valbar | nej |
| Skyddsnivå (NEMA) | Övrigt |