Säkerhetsbrytare plastkapslad 2-pol 16A vit kapsling UL94-5VA för lantbruk, UV beständig, utan hjälpkontakt
Säkerhetsbrytare plastkapslad 2-pol 16A vit kapsling UL94-5VA för lantbruk, UV beständig, utan hjälpkontakt
Produktidentifierare
SKU: 2CMA142300R1000
EAN: 7392696423007
E-nummer: 3145280
GTIN: 7392696423007
MPN: BAS216WDP
Kategorier
ETIM Group
Specifikationer
| Djup | 60 mm |
| Bredd | 111 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Antal poler | 2 |
| Antal omkopplare | 1 |
| Apparatbyggsätt | Komplett apparat i kapsling |
| Motordrift valbar | nej |
| Skyddsnivå (NEMA) | Övrigt |