Säkerhetsbrytare aluminium 3-polig 16A 400V hjälpkontakt 1NO UL94-5VA för lantbruk UV-beständig IP65
Säkerhetsbrytare aluminium 3-polig 16A 400V hjälpkontakt 1NO UL94-5VA för lantbruk UV-beständig IP65
Produktidentifierare
SKU: 2CMA142318R1000
EAN: 7392696423182
E-nummer: 3145601
GTIN: 7392696423182
MPN: LBAS325
Kategorier
ETIM Group
Specifikationer
| Djup | 68 mm |
| Bredd | 138 mm |
| Höjd | 168 mm |
| Antal poler | 3 |
| Antal omkopplare | 1 |
| Apparatbyggsätt | Komplett apparat i kapsling |
| Motordrift valbar | nej |
| Skyddsnivå (NEMA) | Övrigt |