För skenorna AM4 och AM5
Med skyddskåpan PMR 576 täcker man skenorna AM 4 och AM 5 vid ytmontage. Skyddskåpan har utbrytningsöppningarna för erforderligt antal ledare. Skyddskåpan fästs vid underlaget med två skruvar.
Produktidentifierare
SKU: 2TKA110010G1
EAN: 6410019130973
E-nummer: 0681005
GTIN: 6410019130973
MPN: PMR576
ETIM Group
Specifikationer
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 60.00 mm |
| Isolator | nej |
| Klämmans yta | - |
| Konstruktionstyp | - |
| Material klämma | - |
| Modell/Utförande | Med täckhylsa |