ETIM Group
Specifikationer
| Weight | 200 g |
| Frekvens | Övrigt |
| Dimensions | 69x35x85 mm |
| Antal poler | 2 |
| Märkström | 25 A |
| Spänningstyp | - |
| Förlusteffekt | - |
| Inbyggnadsdjup | 69 mm |
Kundvagn
| Weight | 200 g |
| Frekvens | Övrigt |
| Dimensions | 69x35x85 mm |
| Antal poler | 2 |
| Märkström | 25 A |
| Spänningstyp | - |
| Förlusteffekt | - |
| Inbyggnadsdjup | 69 mm |