ETIM Group
Specifikationer
| Färg | Vit |
| Weight | 130 g |
| Dimensions | 71x71x39 mm |
| Enhetens djup | 39 mm |
| Load capacity | 150 mA |
| Nominal power | 2.2 VA |
| Spänningstyp | AC |
| Enhetens bredd | 71 mm |
Kundvagn
| Färg | Vit |
| Weight | 130 g |
| Dimensions | 71x71x39 mm |
| Enhetens djup | 39 mm |
| Load capacity | 150 mA |
| Nominal power | 2.2 VA |
| Spänningstyp | AC |
| Enhetens bredd | 71 mm |