Reduceringsbricka, Impressivo, adapter för Jussi centrumplattor passar i Impressivo ramar, vit
Reduceringsbricka för att kunna använda Jussi centrumplattor/centrumdelar till täckramarna: Impressivo, Axcent och Carat.
Denna kan också användas för fabrikat T2's golvvärmetermostat
NRG-DM ihop med täckramarna Impressivo, Axcent och Carat.
Produktidentifierare
SKU: 2CKA001710A3863
EAN: 4011395112045
GTIN: 4011395112045
MPN: 1747 SI-84
ETIM Group
Specifikationer
| Färg | Vit |
| Mått | - |
| Låsbar | nej |
| Enhetens djup | 8.4 mm |
| Enhetens bredd | 63 mm |
| Enhetens höjd | 63 mm |
| Enclosure class | IP20 [7503] |
| Med gångjärnslock | nej |