Takdoslock Slätt lock, Ø115 Skruvavstånd cc 70 …78mm. Svart
Slätt lock för användning på takdosor som har ett skruvavstånd på 70-78 mm. AK1.1 levereras med skruvar (M4 x 20 mm) och maskeringspluggar. Tillverkad av halogenfritt material (IEC/61249-2-21).
Produktidentifierare
SKU: 2TKA00004432
EAN: 6438199008752
E-nummer: 1420684
GTIN: 6438199008752
MPN: AK1.1M
ETIM Group
Specifikationer
| Djup | 115.000 mm |
| Form | - |
| Bredd | 115.000 mm |
| Färg | Svart |
| Längd | 115.000 mm |
| Diameter | - |
| Material | - |
| Halogenfri | ja |